۶ بازی که منتظر عرضه آن ها در سال جاری هستیم [بخش اول]

تاریخ انتشار بازی های بسیار خوبی برای ۲۰۱۵ تنظیم شده است و گیمرها بی صبرانه منتظر رسیدن آن ها هستند. از جمله مهمترین آن ها می توان به جی‌تی‌ای V و همچنین نسخه جدید اسسین کرید اشاره کرد. با این حال ما در اینجا لیستی از ۶ بازی که احتمال عرضه آن ها در سال جاری زیاد است، آماده کرده ایم.

در ادامه مطلب همراه نترینگ باشید.

FallOut 4

no-fallout-4-at-the-game-awards-bethesda-confirms-fallout-4

بازی های Fallout 3 و همچنین ویرایش New Vegas آن با انتشار خود محبوبیت خوبی را در سبک شوتر رول‌پلی داشتند. محیط اطراف شما در بازی با کیفیت بالا و اطلاعات کاملی طراحی شده اند. کنسول های جدید می توانند دستگاه های بسیار مناسبی برای پذیرش نسخه جدید و متفاوت از این سری بازی ها و نسخه ۴ آن باشند. در اواخر سال ۲۰۱۴ شایعاتی مبنی بر ارائه نسخه چهار از این سری بازی ها به گوش می رسید، با این حال معرفی Fallout 4 در سال میلادی جاری در ابهام قرار دارد.

سازندگان این سری از بازی ها همیشه نشان داده اند که رازنگه داران خوبی هستند و نمی توان در این زمینه اظهار نظر مطمئنی کرد.

A New Metroid

Metroid_prime_encounter_phazon_infusion_chamber

این بازی را با سبک ماجراجویی دنیای باز (Open-world) می شناسیم، جایی که شما باید با به دست آوردن مهارت هایی به فضاهای گذشته و غیرقابل دسترس برسید! این فرمول شرکت سازنده در نسخه دو و حتی سه بعدی به خوبی کار کرد. البته نسخه منتشر شده از این بازی در ۲۰۱۰ با نام  Other M در بخش هایی ما را نا امید ساخت.

پس از پنج سال حال وقت مناسبی برای Samus است تا با نسخه ای دیگر از این بازی وارد عرصه رقابت شود و بتواند دوباره هوادارانش را به خود جذب نماید، ما هم واقعا اهمیت نمی دهیم که نسخه جدید حتما دارای دو حالت دو و سه بعدی باشد.

Rayman 4

rayman game

این سری از بازی ها در نسخه های Origins و Legends سبک رانر بسیار زیبایی را در قالب سه بعدی ارائه کردند. اما در Rayman 4 ما منتظر نسخه سه بعدی هستیم.  به هر حال بر طبق گمانه زنی ها و شایعات متعددی که از پارسال به گوش می رسد، نسخه چهارم از این بازی محبوب و پرطرفدار را می توانیم تا پایان سال جاری در فروشگاه ها ببینیم.

نظر شما در رابطه با سه بازی اول لیست ما چیست؟ منتظر بخش دوم باشید.

منبع: Makeuseof

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.